رعنا آزادی ور کیست؟ | از بیوگرافی تا طلاق و حواشی (+عکس مراسم ازدواج)

رعنا آزادی ور کیست؟ | از بیوگرافی تا طلاق و حواشی (+عکس مراسم ازدواج)

رعنا آزادی ور کیست؟

رعنا آزادی ور کیست؟: رعنا آزادی ور یکی از بازیگران محبوب سینمای کشور ایران اسـت کـه اینروزها در سریال جیران فعالیت دارد ودر دل مردم ایران جا باز کرده اسـت و واقعا محبوب شده اسـت در ادامه با رعنا آزادی ور کیست؟ | از بیوگرافی تا طلاق و ازداج دوم «+عکس همسر» سایت برترین بی را دنبال کنید. (رعنا آزادی ور کیست؟)(رعنا آزادی ور کیست؟)

 

بیوگرافی کامل رعنا آزادی ور با عکس

بـه گزارش رسمی سایت برترین بی همانگونه کـه می دانید امروزه بازیگران ایرانی با زندگی هاي‌ بسیار پر حاشیه جلو می روند و اغلب انها در فضای مجازی پست ها و استوری هاي‌ پر حاشیه میزارن اما خانوم آزادی ور یکی از بازیگرانی اسـت کـه بسیار سعی کرده در طی این دوران حرفه اي خودش کاملا بدون حاشیه باشد.(رعنا آزادی ور کیست؟) 

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بازیگر ایرانی و دلیل عجیب طلاق از امین حیایی (+عکس)


 

رعنا آزادی ور کیست؟ | از بیوگرافی تا طلاق و حواشی

 

گفتنی می‌باشد کـه رعنا آزادی ور درسال 1362 ودر روز 17 فروردین ماه در تهران بـه دنیا اومد ٬‌ این بازیگر محبوب ایرانی در دوران کودکی خود هم بسیار بـه کارهای بازیگری و تئاتر علاقه مند بود تا با موافقت هاي‌ خانوادش وارد عرصه تئاتر شد. 

 

محبوب ترین فیلم های رعنا آزادی ور

 

خاک آشنا با بازی رعنا آزادی ور

فیلم خاک آشنا درسال 2008 با کارگردان فرمان آرا روی پرده سینما رفت ؛ فیلمی کـه دراین سال‌ها حواشی بسیاری را از سر گذراند تا عاقبت رنگ پرده را ببیند.”خاک آشنا ” هم چون دیگر آثار فرمان آرا در باب مرگ و زندگی حرف هایي دارد کـه عمدتا همسو با نگاه رسمی نیستند و بازیگران اینکار رعنا آزادی ور ٬‌بابک حمیدیان و …. بازیگران بودند. 

بیوگرافی کامل رعنا آزادی ور با عکس


بیشتر بخوانید: ماجرای بیماری عجیب سحر زکریا | جنجال های سحر زکریا «+عکس»


 

 وقتی برگشتم

این فیلم درسال 1394 بـه روی پرده سینما رفت کـه فیلم دراماتیکی بود ؛ عاشقانه با هنرپیشگی رضا کیانیان، احترام برومند، بیتا فرهی، لادن مستوفی، رعنا آزادی‌ور، سروش صحت، افشین هاشمی، امید روحانی و حسین محب اهری بـه نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید موسائیان محصول سال ۱۳۹۴ کشور جمهوری اسلامی ایران اسـت.

 

در وجه حامل 

اگر بخواهیم در حضور رعنا ازادی ور صحبت کنیم این بازیگر حضور کمرنگی دراین فیلم داشته اسـت اما تاثیرگذار بود ٬ ایرج، همسر مهری، بعد از حادثه‌اي کـه برایش پیش می آید، فلج میشود و حتی قدرت تکلمش را هم از دست می دهد و… بازیگران این فیلم هم ژاله صامتی ـ محمدرضا غفاری ـ رعنا آزادی ور بودند.

خاک آشنا با بازی رعنا آزادی ور

هوو 

بازیگری رعنا ازادی ور و رضا عطاران در فیلم هوو یکی از فیلم هاي‌ سبک کمدی بود کـه طرفداران ویژه اي در دهه نود ایجاد کرد ٬‌ فیلم هوو درسال ۱۳۸۴ پخش شد کـه حدود ۱۰۰ دقیقه فیلم بوده اسـت در داستان این فیلم هم امده مردی بـه نام عطا کـه از طریق ارثیه ثروت بسیاری بـه دست آورده، ناراضی از ازدواج فعلی، با عشق دوران قدیمش ازدواج میکند، غافل از این کـه حاصل ازدواج جدید نیز برای زندگی او چندان مفید نیست و…

 

مارمولک 

وقتی اسم فیلم مارمولک میاد همه ی ي ما از حضور پر ستاره پرویز پرستویی یاد می‌کنیم جایی کـه رعنا ازادی ور هم بازی خوبی دراین فیلم جذاب داشت می‌توان گفت هردو نقش بسیار جذاب بودند و این فیلم هم هنوز کـه هنوزه در یاد و دوران خیلی از منتقدان و طرفداران باقیمانده اسـت و جزو ۲۰ فیلم برتر سال ایران هم بوده اسـت کـه طرفداران زیادی رای مثبت دادند. 

 


مطلب مرتبط: عکس های داغ نگین صدق پویا و دلایل مجرد بودن او (+بیوگرافی)


 

محبوب ترین فیلم های رعنا آزادی ور

مرد بازنده

نسخه سینمایی فیلم زخم کاری یه جورایی مرد بازنده بود با بازیگری جواد عزتی و رعنا آزادی ور دقیقا همان سبکی کـه در زخم کاری دیده می‌شد دراین فیلم سینمایی هم دیده می‌شد ٬‌ البته گفتنی میباشد کـه جواد عزتی گریم بسیار جدیدی داشت و نقش رعنا ازادی ور هم فرق کرده بود اما محمد حسین مهدویان هم دراین فیلم مشهور بوده اسـت. 

 

معرفی بقیه فیلم های سینمایی رعنا 

سونامی

مرد بازنده

زخم کاری

جیران

هفته اي یکبار آدم باش

در وجه حامل

لونه زنبور

بهت

خانه دختر

وقتی برگشتم

داره صبح میشه  

معرفی بقیه فیلم های سینمایی رعنا 

علاقه ی رعنا آزادی ور به بازیگری 

رعنا آزادی ور در دهه ۸۰ در فیلم سینمایی مارمولک حضور پیدا کرد و باعث شد تا افراد زیادی برای نخستین بار وی را بشناسند علاقه و حضور رعنا ازادی ور بـه شدت دراین فیلم زیاد بود کـه مخاطبان هم از حضور وی آگاه شده بودند حتی درسال ۹۷ هم در فیلم لونه زنبور هم بسیار بازی کردن دراین فیلم را دوست داشت و هنوز کـه هنوزه علاقه مند بـه بازیگری میباشد. 

 


بیشتر بخوانید: نگاهی کامل به فیلم آتابای | بررسی عوامل و بازیگران با کارگردانی نیکی کریمی «+عکس»


 

عکس های رعنا آزادی ور 

شـما برای دیدن عکس هاي‌ رعنا ازادی ور از دهه هفتاد تا بـه امروز را میتونید در همین مقاله در سایت برترین بی مشاهده بفرمایید و حتی در پیج اینستاگرامی رعنا آزادی ور مشاهده بفرمایید ٬ دیدن این بازیگر هم در کنسرت ها هم می‌توان چک و بررسی کرد . 

 


مطلب مرتبط: عکس های بدون حجاب مینا لاکانی و ماجرای مهاجرت به آمریکا (+بیوگرافی)


 

عکس های رعنا آزادی ور 

آدرس پیج اینستاگرام رعنا آزادی ور 

همانگونه کـه می دانید چند سالی اسـت کـه اینستاگرام تبدیل شده اسـت بـه کسب و کارهای مجازی و حضور بازیگران وسلبریتی هاي‌ بزرگ ایرانی و حالا رعنا آزادی ور هم در اینستارگرام با اسم raanaazadivar فعالیت دارد کـه در مورد فیلم هایش گاهن پست هایي می گذارد و این طور کـه نشان میدهد زیاد اهل فضای مجازی نمیباشد.

 

و بیشتر دوست دارد در فضای سینمایی با مخاطبان خود همراه باشد٬ او با توجه بـه فعالیت نکردنش در اینستاگرام بدیهی میباشد کـه فالوور زیر یک میلیون نفر دارد اما فالوور نشان دهند محبوبیت بازیگر نیست بلکه خانوم ازادی ور بسیار بسیار محبوبیت زیادی دارد. 

آدرس پیج اینستاگرام رعنا آزادی ور 

افتخارات بازیگری رعنا آزادی ور

 

سال ۱۳۸۴ بهترین بازیگر زن در فیلم مارمولک

سال ۱۳۸۹ بهترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم درباره الی

سال ۱۴۰۰ بیست و یکمین جشن حافظ بهترین بازیگر زن درام زخم کاری  

 


مطلب مرتبط: ازدواج سحر قریشی با یک میلیونر عربی با مهریه میلیاردی (+عکس عاشقانه)


 

افتخارات بازیگری رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور با توجه بـه قوی بودن و تسلط در بازیگری کـه دارد زیاد افتخارات و کسب بالایی را نگرفته اسـت اما بر همه ی واقف میباشد کـه او در فیلم هاي‌ زخم کاری بـه شدت جذاب بودو در سریال جیران هم جزو بهترین بازیگران این پروژه موفق بوده اسـت. 

 

دٰرآمد رعنا آزادی ور چقدر است؟

یکی از علاقه ي طرفداران بازیگران و بقیه مردم در مورد دست مزد هاي‌ بازیگران و سلبریتی ها و حتی افراد مشهور اسـت ٬‌ همانطور کـه پیداست خانوم رعنا آزادی ور بـه گزارش برترین بی صحبتی در مورد دست مزد بازیگری اش صحبت نکرده اسـت اما همه ی ي ما میدونیم کـه بازیگران درآمد بسیار خوبی دارند ودر هر فیلم با توجه بـه فروش گیشه و فروش سینمایی بر روی پرده و اکران درآمد کسب می کنند. 

دٰرآمد رعنا آزادی ور چقدر است؟

بعضی از بازیگران در سینمای کشور ایران هم هستند کـه بدون اکران بـه صورت کاملا پورسانتی فعالیت دارند کـه در نوع خودش هنر اسـت٬ و درآمد بسیار بالایی برای انها نیز ایجاد میشود کـه رعنا ازادی ور هم گویا در همین زمینه خواهد بود. 

 

ازدواج اول رعنا ازادی ور

همانگونه کـه می‌دانید بازیگران نه فقط در هالیوود بلکه در کشور های اسیایی مثل ایران هم بسیار بسیار پر حواشی هستند ودر زندگی عاطفی خود با توجه بـه کارهایی کـه دارند یا دیر ازدواج می کنند یا طلاق می‌گیرند اما خانوم ازادی ور فقط یکبار ازدواج کرده اسـت .

ازدواج اول رعنا ازادی ور

 


مطلب مرتبط: عکس های داغ مهسا طهماسبی و ماجرای ازدواجش (+بیوگرافی و حواشی)


 

ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل 

مهدل پاکدل یکی از بازیگران محبوب سینمای کشور ایران اسـت کـه اینروزها بسیار جذاب شده اسـت او در ازدواج اولش با بهنوش طباطبایی بعد از ۴ سال زندگی جدا شد و با رعنا آزادی ور کـه طی یک پست کـه هم رو تگ کرده بودند ازدواج کرد٬ رعنا ازادی ور با مهدی پاکدل می‌توان گفت زندگی خیلی خوبی خواهند داشت و ما هم برای انها آرزوی خوشبختی داریم .

 


بیشتر بخوانید:  افشاگری جنجالی در برنامه جوکر + درآمد احسان علیخانی از برنامه جوکر چقدر است ؟‌


ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل 

علت موفقیت رعنا آزادی ور 

خانوم ازادی ور یک فرد بسیار صبوری بود او در اوایل دهه هشتاد وارد سینمای کشور ایران شد اما چند سالی می‌باشد کـه بسیار مشهور شده اسـت اوج هنری او در سریال زخم کاری و بعد در فیلم مرد بازنده محمد حسین مهدویان بود او دراین باره گفته اسـت :شاید ۸۰ درصد علت موفقیت یک بازیگر از نظر من زمان ورود او بـه عرصه سینماست. من فکر میکنم در زمان بسیار خوب و با فیلم بسیار خوبی وارد دنیای سینما شدم. در ان زمان ما بازیگران خانم بسیار خوبی داشتیم و از نظر جامعه شناسی هم جایگاه زنان در سینما معلوم شده بود.

 

سوالات متداول 

آیا رعنا آزادی ور قبل از مهدی پاکدل ازدواج کرده اسـت؟

خیر او نخستین ازدواجش بود .

 

رعنا آزادی ور چند سال دارد ؟

خانوم آزادی ور متولد سال ۱۳۶۳ در تهران هستند.

 

رعنا آزادی ور آیا بـه دورهمی دعوت شده بود؟

بله در برنامه مهران مدیری حضور داشته اسـت. 

 

آيا رعنا آزادی ور فرزند دارد؟‌

خیر او بـه همراه مهدی پاکدل درسال ۹۹ ازدواج کردند. 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت