بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا

نبات یکی از بلاگر هاي‌ مشهور ایرانی اسـت کـه بـه همراه خانواداش در کانادا زندگی میکند ودر این مقاله می خواهیم بـه زندگی این فرد موفق در اینستاکرام و فضای مجازی بپرداریم در ادامه با بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس هاي‌ داغ سایت برترین بی را دنبال کنید .(نبات بلاگر)

 

نبات بلاگر کیست؟ 

نبات یکی از بلاگرهای ایرانی اسـت کـه در اینستاگرام خود از زندگی روزمره ي خودش می گذارد او در تهران بـه دنیا اومده اسـت و یک دهه ۶۰ بسیار شادی اسـت و بـه گفته ي خودش او ۳۰ سال دارد.

 

شقایق اطمینان معروف به نبات، بلاگر جوانی که بیشتر با انتشار عکس‌های خود در اینستاگرام معروف شده، در سال‌های اخیر هیچ‌گونه فعالیت و موضع‌گیری سیاسی در صفحه خود نداشت، اما با شروع اعترضات و ناآرامی‌های اخیر از اعترضات حمایت کرد.(نبات بلاگر)

 


مطلب مرتبط: با فلورا هاردی بلاگر ایرانی در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید (+عکس و بیوگرافی)


 

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا

اگر بخواهیم در مورد خانواده نبات صحبت کنیم او یک خواهر و یک برادر دارد و تمامی فامیل ها و اقوام و اشنایان او در ایران زندگی میکند او تحصیلات خودش را در تهران با رشته ي مدیریت دانشگاه ازاد تهران گذارند و بعد از این‌که ازدواج کرد بـه ونکوور کانادا مهاجرت کرد یکی از دلایل مهاجرت نبات بـه کانادا موفقیت بیشتر بودو هم اکنون از این انتخاب خودش بسیار راضی اسـت . 

 

اسم واقعی نبات بلاگر

نبات اطمینان (شقایق اطمینان) نام اصلی این هنرمند و بلاگر مشهور است.

 

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ

یکی از دلایلی کـه نبات علاقه مند بـه فضای مجازی بود این‌که در زمان جوانی خود بسیار بـه عکاسی علاقه مند بود او اول کار خودرا با بلاگری بررسی بهترین فرش هاي‌ ایرانی شروع کرد و تونست یک کارگاره فرش هاي‌ دستباف و ماشیینی را تولید کند.

نبات بلاگر کیست؟

کـه از این کسب و کار تونست بـه موفق خواستی برسد یکی از از مزیت هاي‌ بسیار خوبی کـه نبات بلاگر ایرانی دارد شوق نوشتن اسـت او بسیار جملات و نویسندگی هاي‌ جذابی دارد و دقیقا یکی از موفقیت هاي‌ نبات در زمینه بلاگری همین نویسندگی هاي‌ جذاب اسـت . 

 


مطلب مرتبط: صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او (+عکس)


 

شقایق اطمینان کیستمیزان درآمد از اینستاگرام 

تا چند روز دیگه باید بـه شـما بگوییم کـه نبات بلاگر مشهور ایرانی بـه یک میلیون فالوور می رسد تبلیغاتی کـه در استوری و پست مییگرد درامد بسیار خوبی را برایش رقم زده اسـت درسته کـه درامد هاي‌ تومانی در ایران برای او شاید بی ارزش باشد اما وقتی کـه پول ایران بیشتر باشد برای او هم درامد خوبی محسوب خواهد شد و او از شغلی کـه در اینستاگرام دازد بسیار راضی اسـت .

نبات اینفلوئنسر

نبات این دختر خوش ذوق ایرانی در اینستاگرام هر روزه از عکس هاي‌ خودش در اینستاگرام می گذارد تقریباً هرجایی می‌رود چه مهمانی و چه جشن هاي‌ موفقیت امیزی کـه همراه همسرش و فرزندانش می‌رود عکس هاي‌ باکیفیت از خودش بـه نمایش می گذارد و چون بسیار قلم و هوش بالایی دارد کاربلد اسـت و می تواند بـه سریع ترین ممکن مخاطب را بـه خود جلب کند .

 

اگر شـما می خواهید در اینستاگرام کسب و کار خودرا بـه نمایش بگذارید پیج اینستاگرام نبات یکی از پیج هاي‌ اصلی اینستاگرام اسـت و با پیام دادن بـه این فرد میتوانید بسیار مخاطب ویژه اي پیدا کنید و پیج اینستاگرام نبات بلاگر یکی از گزینه هاي‌ بسیار مناسب برای تبلیغات پوشاک و زیور الات خواست خواهد بود . 

 


مطلب مرتبط: امل بیوتی بلاگر ایرانی را بیشتر بشناسید + حواشی و بررسی درآمد از اینستاگرام


 

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا

بیوگرافی نبات اینستاگرام

یوتیوب نبات فعالی است؟

بعد از این‌که نبات توانست در اینستاگرام فالووران و مخاطبان زیادی را بـه دست آورد، فعالیت خودرا در یوتیوب نیز آغاز کرد و امروزه در چنل یوتیوب خود هم کلیپ هاي‌ طنز و باکیفیت بالایی را منتشر می‌ کند. شـما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این واینر مشهور میتوانید هر زمانی کـه او در یوتیوب خود پستی را منتشر کرد ان را بـه اسانی مشاهده نمایید. هم چنین باید افزود کـه نبات توییتر دارد ودر این شبکه هم فعالیت گسترده اي انجام می‌ دهد.

 

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ

نبات اطمینان کیست + نبات بلاگر

 


مطلب مرتبط: عسل ایزدیان کیست؟ | بیوگرافی بلاگر خوش استایل ایرانی (+عکس)


 

لایو های نبات درباره چیست؟

افراد می‌ توانند از طریق لایو کـه یکی از آپشن هاي‌ اینستاگرام اسـت، بـه صورت زنده با مخاطبان و فالوورانشان صحبت کنند. حال این موضوع را هم باید افزود کـه اکثر چهره هاي‌ مشهور در اینستاگرام لایو برگزار می‌ کنند

لایو های نبات درباره چیست؟ + نبات بلاگر

و از طریق لایو با فالوورانشان بـه گفت‌وگو میپردازند کـه این موضوع شامل مبین نیز می‌ باشد. حال جالب اسـت کـه بدانید این واینر مشهور نیز هر از گاهی لایو برگزار می‌ کند.

 

بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ

عروسی نبات بلاگر + نبات بلاگر

 

 


مطلب مرتبط: اشنایی با درآمد های نجومی بلاگر ها و اینفلوئنسرها در اینستاگرام


 

و از دوستان و یا سایر واینر هاي‌ دیگر دعوت می‌ کند تا در لایو او شرکت کنند و بـه گفت و گو بپردازند. حال از ان جایی کـه نبات در لایو هاي‌ خود در مورد موضوعات جالبی صحبت میکند و یا در رابطه با فیلم برداری هایش با مخاطبان خود صحبت می‌کند، بـه همین دلیل لایو هاي‌ او با مخاطبان زیادی نیز رو بـه رو می‌ شوند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت